Projektujemy i automatyzujemy procesy produkcyjne. Dostarczamy najwyższej jakości elementy oraz urządzenia pneumatyki siłowej.

Firma Air-Com powstała w 2004 roku, a obecnie jest to jedna z wiodących na rynku polskim marek, zajmująca się optymalną dystrybucją elementów oraz urządzeń pneumatyki i automatyki siłowej dla procesów produkcyjnych. Marka Air-Com z siedzibą główną we Wrocławiu dysponuje ośmioma oddziałami regionalnymi, m.in. w Poznaniu, Kielcach, Częstochowie czy też Warszawie, oraz licznym zespołem mobilnych doradców operujących w całej Polsce.

Firma Air-Com, jako oficjalny przedstawiciel w Polsce marki Landefeld, oferuje ponad 300 000 wysokiej klasy produktów, które są dostarczane do Klientów w przeciągu maksymalnie 48 godzin. Air-Com nie ogranicza się wyłącznie do dystrybucji gotowych produktów znanych i cenionych producentów. Od kilku już lat firma produkuje własne siłowniki pneumatyczne, które znajdują uznanie w wielu sektorach gospodarki zarówno krajowej, jak i europejskiej.

W ofercie firmy Air-Com znajdują się m.in.: wysokiej jakości sprężarki śrubowe i tłokowe, filtry, osuszacze, siłowniki pneumatyczne, zawory elektromagnetyczne i ręczne, elementy przygotowania sprężonego powietrza, narzędzia pneumatyczne, manometry, termometry czy też różnego rodzaju przewody. Sztandarowymi produktami w ofercie przygotowanymi przez markę Air-Com są siłowniki pneumatyczne ISO 15552, siłowniki kompaktowe UNITOP z gwintem wewnętrznym i zewnętrznych, a także siłowniki kompaktowe ISO 21287 oraz siłowniki beztłoczyskowe.

Priorytetem dla marki Air-Com są przede wszystkim profesjonalizm, zaangażowanie w wykonywaną pracę, dziele się wiedzą oraz szacunek dla Klientów, Pracowników oraz środowiska naturalnego.

Zapraszamy do zapoznania się z historią naszej firmy, pełną ofertą asortymentową oraz wartościami, jakimi kierujemy się w naszej codziennej pracy.

Odwiedź naszą stronę internetową: https://air-com.pl/
Czekamy na Ciebie!

Zakupy online

Natychmiastowy dostęp do setek tysięcy produktów w naszej nowoczesnej platformie on-line

Ekspresowa dostawa

Dostawy są realizowane w 24h/48h przez profesjonalną i godną zaufania firmę kurierską

Topowe siłowniki

Najwyższej klasy siłowniki pneumatyczne przygotowywane również w oparciu o projekt Klienta

Oddziały regionalne Air-Com

Firma Air-Com z główną siedzibą we Wrocławiu działa w skali całego kraju, oferując swoim kontrahentom dostęp do oddziałów regionalnych zlokalizowanych m.in. w Poznaniu, Bielsku-Białej, Kielcach, Częstochowie oraz Warszawie.

Profesjonalne doradztwo

Oferujemy nie tylko wysokiej jakości produkty oraz kompleksową automatyzację procesów przemysłowych, ale również dzielimy się naszą wiedzą oraz bogatym doświadczeniem z Klientami oraz Kontrahentami na każdym etapie współpracy.

Zamówienie „na wczoraj”

Realizujemy naprawdę pilne zamówienia naszych Klientów. Czas wykonania takiego projektu jest uzależniony od stopnia jego skomplikowania, złożoności konceptu oraz technicznych możliwości.

Co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie?

Siłowniki pneumatyczne

Proponujemy wydajne siłowniki pneumatyczne, doskonale sprawdzające się w układach napędowych maszyn i urządzeń sterowanych automatycznie. W naszej ofercie znajdziesz m.in. siłowniki pneumatyczne tłoczyskowe oraz beztłoczyskowe o jednostronnym i dwustronnym działaniu. Jako producent siłowników pneumatycznych zapewniamy pełne wsparcie techniczne i merytoryczne na każdym etapie realizacji zamówienia. Dostarczymy również profesjonalne akcesoria montażowe.

Zbiorniki ciśnieniowe

Oferowane zbiorniki ciśnienia zostały przygotowane ze stali o podwyższonych właściwościach wytrzymałościowych, a także ze stali ocynkowanej oraz stali nierdzewnej. Proponujemy trwałe zbiorniki pionowe oraz pionowe, których pojemność oscyluje na poziomie od 100 do 30 tys. litrów, a także wydajne zbiorniki poziome do nadbudowy agregatów sprężarkowych. Nasze produkty to gwarancja prawidłowej pracy całej instalacji nawet w najbardziej trudnych warunkach otoczenia.

Kompresory

W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy sprężarki i kompresory pochodzące od znanych i sprawdzonych producentów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Zapewniamy optymalną pomoc w doborze odpowiedniego urządzenia do potrzeb oraz specyfiki pracy. Oferujemy także wykonanie pełnego projektu oraz wdrożenia całej instalacji sprężonego powietrza w Twojej firmie. Przygotowaliśmy najwyższej jakości sprężarki tłokowe oraz śrubowe zarówno w wersji olejowej i bezolejowej, jak i spiralne.

Narzędzia pneumatyczne

Oferujemy specjalistyczne narzędzia pneumatyczne i ręczne, które są nieodzowną częścią każdego profesjonalnego warsztatu remontowego, samochodowego czy też mechanicznego. Znajdziesz u nas m.in. wiertarki i wyrzynarki, szlifierki, młotki pneumatyczne, klucze, gwintownice, frezy, wiertła, pistolety do wody, natryskowe do pompowania kół oraz wiele innych specjalistyczny narzędzi. Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich naszych produktów.

Co mówią o nas nasi klienci?

Spośród wszystkich firm branżowych wybrałem Landefeld z prostej przyczyny – mają najbogatszą ofertę w przystępnej cenie.

Dobrej jakości elementy pneumatyki przemysłowej w atrakcyjnej cenie sprawiają, że Landefeld stał się jednym z głównych dostawców urządzeń w tym zakresie do mojej firmy. Polecam!

W branży pneumatyki i automatyki przemysłowej liczy się przede wszystkim wysokiej jakości trwały produkt, który spełni swoje funkcję w procesie produkcyjnym i użytkowym. Urządzenia oferowane przez Landefeld sprawdzają się pod tym względem w stu procentach.