Nasza historia rozpoczęła się w 2004 r.
Dziś jesteśmy jednym z wiodących dystrybutorów komponentów oraz urządzeń z pneumatyki i automatyki siłowej dla procesów produkcyjnych na polskim rynku.

Air-Com Pneumatyka-Automatyka to obecnie 11 oddziałów firmy w tym mobilni doradcy techniczno-handlowi w całej Polsce. Łącznie pracuje z nami 50 osób. Oferta liczy 400 000 komponentów. To najobszerniejszy wachlarz produktów na polskim rynku.

Wyróżnia nasz wszechstronność, gdyż jesteśmy firmą o profilu sprzedażowo-produkcyjno-usługowym. W czym wspieramy naszych klientów? Automatyzujemy procesy produkcyjne, ale nie ograniczamy się wyłącznie do sprzedaży gotowych produktów. Sami produkujemy siłowniki pneumatyczne, które dostarczamy w ciągu 24 godzin. Nasza specjalnością są także instalacje pneumatyczne od projektu, poprzez montaż i serwisowanie.

Osiągnięcie obecnej pozycji nie byłoby możliwe bez wartości jakie wyznajemy i ludzi, z którymi od początku wspólnie realizujemy cele. Ważne są dla nas: szacunek, profesjonalizm, dzielenie się wiedzą. To wszystko buduje tożsamość naszej firmy.

Od początku istnienia firmy jesteśmy strategicznym partnerem handlowym firmy Landefeld. Poznaj naszą historię rok po roku (zobacz)

Zakupy online

Natychmiastowy dostęp do setek tysięcy produktów w naszej nowoczesnej platformie on-line

Ekspresowa dostawa

Dostawy są realizowane w 24h/48h przez profesjonalną i godną zaufania firmę kurierską

Topowe siłowniki

Najwyższej klasy siłowniki pneumatyczne przygotowywane również w oparciu o projekt Klienta

Oddziały regionalne Air-Com

Firma Air-Com z główną siedzibą we Wrocławiu działa w skali całego kraju, oferując swoim kontrahentom dostęp do oddziałów regionalnych zlokalizowanych m.in. w Poznaniu, Bielsku-Białej, Kielcach, Częstochowie oraz Warszawie.

Profesjonalne doradztwo

Oferujemy nie tylko wysokiej jakości produkty oraz kompleksową automatyzację procesów przemysłowych, ale również dzielimy się naszą wiedzą oraz bogatym doświadczeniem z Klientami oraz Kontrahentami na każdym etapie współpracy.

Zamówienie “na wczoraj”

Realizujemy naprawdę pilne zamówienia naszych Klientów. Czas wykonania takiego projektu jest uzależniony od stopnia jego skomplikowania, złożoności konceptu oraz technicznych możliwości.

Co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie?

Siłowniki pneumatyczne

Proponujemy wydajne siłowniki pneumatyczne, doskonale sprawdzające się w układach napędowych maszyn i urządzeń sterowanych automatycznie. W naszej ofercie znajdziesz m.in. siłowniki pneumatyczne tłoczyskowe oraz beztłoczyskowe o jednostronnym i dwustronnym działaniu. Jako producent siłowników pneumatycznych zapewniamy pełne wsparcie techniczne i merytoryczne na każdym etapie realizacji zamówienia. Dostarczymy również profesjonalne akcesoria montażowe.

Zbiorniki ciśnieniowe

Oferowane zbiorniki ciśnienia zostały przygotowane ze stali o podwyższonych właściwościach wytrzymałościowych, a także ze stali ocynkowanej oraz stali nierdzewnej. Proponujemy trwałe zbiorniki pionowe oraz pionowe, których pojemność oscyluje na poziomie od 100 do 30 tys. litrów, a także wydajne zbiorniki poziome do nadbudowy agregatów sprężarkowych. Nasze produkty to gwarancja prawidłowej pracy całej instalacji nawet w najbardziej trudnych warunkach otoczenia.

Kompresory

W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy sprężarki i kompresory pochodzące od znanych i sprawdzonych producentów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Zapewniamy optymalną pomoc w doborze odpowiedniego urządzenia do potrzeb oraz specyfiki pracy. Oferujemy także wykonanie pełnego projektu oraz wdrożenia całej instalacji sprężonego powietrza w Twojej firmie. Przygotowaliśmy najwyższej jakości sprężarki tłokowe oraz śrubowe zarówno w wersji olejowej i bezolejowej, jak i spiralne.

Narzędzia pneumatyczne

Oferujemy specjalistyczne narzędzia pneumatyczne i ręczne, które są nieodzowną częścią każdego profesjonalnego warsztatu remontowego, samochodowego czy też mechanicznego. Znajdziesz u nas m.in. wiertarki i wyrzynarki, szlifierki, młotki pneumatyczne, klucze, gwintownice, frezy, wiertła, pistolety do wody, natryskowe do pompowania kół oraz wiele innych specjalistyczny narzędzi. Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich naszych produktów.

Co mówią o nas nasi klienci?

Spośród wszystkich firm branżowych wybrałem Landefeld z prostej przyczyny – mają najbogatszą ofertę w przystępnej cenie.

Dobrej jakości elementy pneumatyki przemysłowej w atrakcyjnej cenie sprawiają, że Landefeld stał się jednym z głównych dostawców urządzeń w tym zakresie do mojej firmy. Polecam!

W branży pneumatyki i automatyki przemysłowej liczy się przede wszystkim wysokiej jakości trwały produkt, który spełni swoje funkcję w procesie produkcyjnym i użytkowym. Urządzenia oferowane przez Landefeld sprawdzają się pod tym względem w stu procentach.

Zapisz się na nasz newsletter

Wyślij mi newsletter (możesz wypisać się w każdym momencie)