Landefeld

Firma Landefeld Pneumatik – Hydraulik – Industriebedarf to niemiecka firma rodzinna założona w 1979 roku. Jej głównym polem działania od początku działalności firmy jest pneumatyka przemysłowa i siłowa. Firma Landefeld dostarcza na rynek europejski wysokiej jakości produkty do zastosowań pneumatycznych, hydraulicznych i przemysłowych. Pneumatyka Landefeld jest znana i doceniana przez odbiorców nie tylko w Europie, ale również na innych kontynentach.

Oficjalnym przedstawicielem przedsiębiorstwa Landefeld w Polsce oraz wyłączonym dystrybutorem jest firma Air-Com Pneumatyka-Automatyka z siedzibą główną w Długołęce koło Wrocławiu.

W ofercie marki Air-Com znajduje się ponad 400 tysięcy najwyższej jakości produktów z zakresu pneumatyki przemysłowej i siłowej. Air-Com oferuje m.in.: sprężarki śrubowe i tłokowe, zbiorniki sprężonego powietrza, filtry, osuszacze, siłowniki pneumatyczne, zawory elektromagnetyczne, zawory ręczne, elementy przygotowania sprężonego powietrza czy też wszelkiego rodzaju narzędzia pneumatyczne.

Pneumatyka i hydraulika Landefeld oferowana przez firmę Air-Com to doskonałe połączenie najwyższych standardów wykonania, wydajności, bezpieczeństwa oraz atrakcyjnej ceny. Taka kombinacja gwarantuje zadowolenie odbiorców oraz sukces rynkowy w wielu sektorach przemysłowych.

Zapisz się na nasz newsletter

Wyślij mi newsletter (możesz wypisać się w każdym momencie)